top of page

Podcast Resume

0 - Intro

Lithuanian

listen-on-spotify-1.png

Aistė Ragaskaitė, VšĮ “Pazangos projektai” researcher

0 - Intro

Pagrindinis projekto "3Rs" tikslas - didinti informuotumą apie aplinkosaugos problemas, kurti ir teikti priemones ir išteklius, kurie padėtų keisti situaciją, ir daryti teigiamą įtaką žmonėms, kad jie prisidėtų prie švarios, sveikos ir tvarios aplinkos kūrimo, pasitelkiant žiedinės ekonomikos ir mažinimo, pakartotinio naudojimo ir perdirbimo temas.

Šioje įrašų serijoje kiekvienas pilietis galės susipažinti su konkrečia informacija apie 6 modulius, susijusius su atliekų mažinimu, apsipirkimu ir maistu, grožio produktais, valymo priemonėmis, energijos taupymu ir vandens taupymu.

Įrašai paremti trumpais interviu su vietos ekspertais iš 5 projekto šalių, juos galima išgirsti visomis 5 kalbomis, taip pat anglų kalba, todėl jau dabar kviečiame susipažinti su visu kanalu ir sužinoti daugiau apie galimus žingsnius, kurių gali imtis bet kuris pilietis.

Daugiau informacijos rasite oficialioje projekto svetainėje www.the3rproject.com.

In English

The 3Rs project main goal is to raise awareness on environmental issues, develop and provide change-making tools and resources and influence people in a positive way to contribute to a clean healthy and sustainable environment though the topic of Circular Economy and reduce, reuse and recycle.

Though this podcasts series any citizen will be able to go through specific information about the 6 modules related to waste reduction, shopping and food, beauty products, cleaning products, saving energy, and saving water.

The podcasts are based in short interviews with local experts in the 5 countries of the project, and can be heard in all 5 languages as well as English, we invite you now to get a look at the whole channel and learn more about possible steps that any citizen could take.

More information can be found in the official website of the project www.the3rproject.com

bottom of page